Schody drewniane

Jesteśmy producentem schodów drewnianych. W wersji na beton możemy wykonać schody tradycyjne z tzw. kapinosem, z podstopniem w kolorze stopni lub z płyty MDF lakierowanej np. w kolorze białym, możliwe jest również zamontowanie oświetlenia led. Do wnętrz bardziej nowoczesnych proponujemy schody dywanowe gdzie zarówno stopień jak i podstopień są z litego drewna o tej samej grubości, standardowo jest to 4 cm.

Schody samonośne wykonujemy na konstrukcji drewnianej bądź stalowej oraz jako wolno stojące. Schody samonośne wolno stojące, dywanowe nie wymagają żadnej dodatkowej konstrukcji ich stopień jak i podstopień są z drewna litego najczęściej o grubości 8 cm,. Produkujemy schody na wymiar z drewna dębowego, jesionowego oraz gatunków egzotycznych.

Kompleksowa usługa zawiera pomiar, wstępny projekt i wycenę a następnie montaż schodów wraz z listwowaniem wzdłuż ścian, wykończeniem krawędzi klatki schodowej na piętrze a także estetyczne połączenie schodów z podłogą. Do schodów wykonujemy poręcze i balustrady z zastosowaniem drewna, stali oraz szkła.

Kilka realizacji