Schody drewniane Sosnowiec

Masz mieszkanie w Sosnowcu i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie trwałe i piękne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Sosnowcu i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po instalację. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Solidne schody wewnętrzne na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drewna są wytrzymałe i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej klasy schody wewnętrzne Sosnowiec na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów z drzewa w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej wersji. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego czy bukowego. Chętnie wybierane są też schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Sosnowiec — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Produkujemy też poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem wariantu schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej znamy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze schody wpisują się w aktualnie obowiązujące wzornictwo.