Schody drewniane Sosnowiec

Mieszkasz w Sosnowcu i aktualnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Sosnowcu i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z naturalnego drzewa są odporne i wpasują się w każdy styl — czy to industrialny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej klasy schody drewniane Sosnowiec na indywidualne zlecenie. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór schodów drewnianych w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej formie. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najlepszej jakości, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane mamy w swojej ofercie!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są również schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Sosnowiec — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy też poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Działamy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem rodzaju schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z najlepszą odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualny design.