Parkiety Gliwice

Zadzwoń już teraz

Parkiet to coraz częściej nieodłączna część każdego nowego domu. Swoich zwolenników mają także płytki, lecz tylko wizerunek podłóg drewnianych jest w stanie wprowadzić naprawdę przytulną atmosferę w mieszkaniu. Dzisiejszy rynek oferuje bardzo szeroki wybór drewna, jego odmian, jak i kolorów. Użytkownicy nie tylko są zadowoleni z efektów wizualnych, ale należy również mieć na uwadze fakt, że drewno to jedno z najbardziej wytrzymałych materiałów.

Wykonywanie parkietów wewnątrz budynku cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją trwałość oraz efektywne działanie wraz z ogrzewaniem podłogowym. Co więcej, bardzo dużym trendem w ostatnim czasie jest wykonywanie tarasów oraz altanek ogrodowych w towarzystwie wykonanego w minimalistycznym stylu domu. Dzięki takiemu połączeniu taras jest głównym i efektownym elementem dekoracyjnym na zewnątrz budynku, zachowując przy tym prosty i klasyczny wygląd posesji jako całości.

Powierzchnie na tarasie są bezpośrednio poddane na działanie różnych czynników atmosferycznych, więc należy zabezpieczyć wierzchnią warstwę desek specjalnymi impregnatami, aby mogli się Państwo cieszyć widokiem ze swoich tarasów przez długie lata.

Renowacja czy budowa nowego domu? Miej stabilny grunt pod nogami.

Układanie parkietów w Gliwicach odbywa się na stosunkowo wczesnym etapie wykończeniowym budowy. Podłogi nie są elementem, który wymienia się często, dlatego warto taką decyzję przemyśleć. Decyzja powinna także zależeć od pomieszczenia, w którym podejmujemy się wymiany bądź położenia podłóg drewnianych. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, zaleca się konsultację z specjalistą, który potwierdzi lub zaproponuje lepsze pod względem parametrów technicznych rozwiązanie.

Nasza firma od ponad dwóch dekad zajmuje się doradztwem oraz wykonywaniem podłóg drewnianych, a nasze deski pochodzą z drewna najlepszej jakości, dzięki czemu nasze zlecenia nie tylko kończą się sukcesem, ale także uznaniem wśród zadowolonych Klientów. Doradzamy oraz wykonujemy podłogi z drewna, tarasy z desek przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Działamy na terenie Gliwic oraz okolic.

Wykonujemy drewniane podłogi

Gliwice również znajdują się na terenie oferowanych przez nas usług. Nasza firma zajmuje się uładaniem tarasów/ podłóg drewnianych. Jeśli jednak posiadasz już deski na swoim parkiecie to świadczymy również taką usługę jak renowacja parkietu. Pozostałe usługi jakie świadczymy to układanie podłogi, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie oraz pielęgnacja drewna.

Z naszą pomocą Twoje tarasy i parkiety będą pięknie wyglądać. Satysfakcja klienta jest dla nas bardzo ważna. Zadzwoń lub napisz e-mail z zapytaniem. Wybieramy tylko specjalne wyselekcjonowane deski oraz produkty do parkietu. Cena ustalana jest indywidulanie.

Podłogi drewniane Gliwice - nasze realizacje

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie parkietów w Gliwicach!Z naszej strony obiecujemy profesjonalne podejście do Państwa zlecenia oraz dostarczenie na miejsce realizacji najwyższej jakości materiały.