Schody drewniane Suszec

Żyjesz w Suszcu i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne oraz piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Suszca i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drewna są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody drewniane Suszec na indywidualne zamówienie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy bogaty wybór schodów wewnętrznych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w klasycznej wersji. Drewno otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej jakości materiałach, które następnie nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są również schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Suszec — kompleksowa usługa

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów drewnianych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Produkujemy też poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Działamy z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odpadają od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w stolarce, stąd nasze projekty wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.