Schody drewniane Pisarzowice

Masz mieszkanie w Pisarzowice i właśnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Pisarzowic i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną obsługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drzewa są wytrzymałe i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej klasy schody wewnętrzne Pisarzowice na indywidualne zlecenie. Posiadamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy duży wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej wersji. Drzewo otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najwyższej klasy tworzywach, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego lub bukowego. Popularne są także schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Pisarzowice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy też poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem rodzaju schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza praca wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze projekty wpisują się w aktualny design.