Schody drewniane Pisarzowice

Mieszkasz w Pisarzowice i właśnie szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Pisarzowic i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od wizualizacji aż po instalację. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z naturalnego drzewa są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej klasy schody wewnętrzne Pisarzowice na indywidualne zamówienie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy bogaty wybór schodów wewnętrznych w nowoczesnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w klasycznej formie. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy tworzywach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są też schody jesionowe, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Pisarzowice — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów wewnętrznych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po montaż. Produkujemy także poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów drewnianych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Co więcej znamy wszystkie trendy w budownictwie, dlatego nasze schody wpisują się w aktualny design.