Schody drewniane Katowice

Mieszkasz w Katowicach i właśnie szukasz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne oraz piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Wykonujemy solidne schody drewniane wewnętrzne na terenie Katowic i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od wizualizacji aż po montaż. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Producent schodów z drewna — nasza oferta

Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Oferujemy szeroki wybór schodów do domu w eleganckim stylu, np. z elementami szkła, jak i te w klasycznej formie. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najwyższej jakości, które nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

Sprawdź, jakie schody z drewna znajdują się naszej ofercie!

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i wykonaniem wysokiej jakości.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody na beton będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego czy bukowego. Popularne są też schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Katowice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Wykonujemy również poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępną wycenę telefonicznie, mailowo lub przyjedź do centrum całego śląska - do naszej siedziby w Katowicach.

  Schody drewniane Katowice - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów, więc takie odpadają od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze nowoczesne schody drewniane wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.