Schody drewniane Kozy

Masz apartament w Kozach i właśnie szukasz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Kóz i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z naturalnego drzewa są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej klasy schody wewnętrzne Kozy na wymiar. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór schodów drewnianych w industrialnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w klasycznej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody drewniane znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce i przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są też schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Kozy — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy także poręcze i barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed wyborem rodzaju schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze projekty wpisują się w aktualny design.