Schody drewniane Tychy

Masz mieszkanie w Tychach i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne oraz piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Tych i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od projektu aż po montaż. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drewna są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej jakości schody wewnętrzne Tychy na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co zrobimy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Oferujemy szeroki wybór schodów wewnętrznych w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które następnie nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane oferujemy!

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są także schody z jesionu, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Tychy — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy także poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.