Schody drewniane Czechowice-Dziedzice

Masz dom w Czechowicach-Dziedzicach i aktualnie szukasz producenta, który wykona dla Ciebie trwałe oraz piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Czechowic-Dziedzic i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od projektu aż po instalację. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Trwałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z prawdziwej deski są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody wewnętrzne Czechowice-Dziedzice na indywidualne zamówienie. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy bogaty wybór schodów drewnianych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej wersji. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są również schody z jesionu, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Czechowice-Dziedzice — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy także poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Działamy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.