Schody drewniane Będzin

Żyjesz w Będzinie i właśnie szukasz producenta, który zrobi dla Ciebie trwałe i piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Będzina i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drzewa są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy elegancki. Wiemy, że odporność tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej jakości schody drewniane Będzin na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Oferujemy szeroki wybór schodów z drewna w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody drewniane mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są także schody jesionowe, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Będzin — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po instalację. Wykonujemy też poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.