Schody drewniane Będzin

Masz mieszkanie w Będzinie i właśnie szukasz producenta, który wykona dla Ciebie trwałe i piękne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Będzina i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Trwałe schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z naturalnego drzewa są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to industrialny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody wewnętrzne Będzin na wymiar. Mamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w standardowej wersji. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody z drewna mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, miejsce i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Będzin — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Wykonujemy także poręcze oraz balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed wyborem rodzaju schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze schody wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.