Schody drewniane Będzin

Mieszkasz w Będzinie i właśnie szukasz producenta, który wykona dla Ciebie trwałe i piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Będzina i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drzewa są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy elegancki. Wiemy, że odporność materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej klasy schody wewnętrzne Będzin na wymiar. Mamy długoletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Oferujemy bogaty wybór schodów wewnętrznych w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej wersji. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są też schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Będzin — kompleksowa usługa

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po instalację. Wykonujemy również poręcze i balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed wyborem rodzaju schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.