Schody drewniane Bielsko-Biała

Żyjesz w Bielsku-Białej i aktualnie szukasz firmy, która zrobi dla Ciebie solidne i piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Bielska-Bialej i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drzewa są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody wewnętrzne Bielsko-Biała na wymiar. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów z drewna w industrialnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody jesionowe, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Bielsko-Biała — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów wewnętrznych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy też poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jakie schody wybrać?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów dywanowych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze schody wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.