Schody drewniane Bielsko-Biała

Mieszkasz w Bielsku-Białej i aktualnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Bielska-Białej i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od projektu aż po instalację. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Trwałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są częścią aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody drewniane to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z drzewa są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej jakości schody z drewna Bielsko-Biała na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej formie. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody drewniane tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania schodów.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety te schody drewniane nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Decydując się na te schody drewniane ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Bielsko-Biała — kompleksowa usługa

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów drewnianych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy również poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze projekty wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.