Schody drewniane Chorzów

Masz dom w Chorzowie i właśnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie trwałe i estetyczne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Chorzowa i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drewna są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej klasy schody wewnętrzne Chorzów na wymiar. Mamy długoletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej wersji. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są także schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Chorzów — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy też poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w budownictwie, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualny design.