Schody drewniane Chorzów

Żyjesz w Chorzowie i właśnie szukasz producenta, który zrobi dla Ciebie solidne oraz piękne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne na terenie Chorzowa i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od projektu aż po montaż. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z prawdziwej deski są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to industrialny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody wewnętrzne Chorzów na indywidualne zlecenie. Mamy długoletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy duży wybór schodów z drzewa w minimalistycznym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w klasycznej wersji. Drzewo otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drewna — z drewna dębowego albo bukowego. Często wybierane są także schody jesionowe, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Chorzów — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów wewnętrznych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy również poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualnie obowiązujące wzornictwo.