Schody drewniane Chorzów

Masz mieszkanie w Chorzowie i aktualnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie solidne oraz piękne schody drewniane? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody drewniane na terenie Chorzowa i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od wizualizacji aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drzewa są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej klasy schody drewniane Chorzów na indywidualne zlecenie. Mamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Proponujemy duży wybór schodów z drewna w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w klasycznej formie. Drewno otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najlepszej jakości, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego czy bukowego. Chętnie wybierane są także schody jesionowe, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Chorzów — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Produkujemy również poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.