Schody drewniane Pszczyna

Masz mieszkanie w Pszczynie i właśnie szukasz firmy, która wykona dla Ciebie trwałe oraz piękne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Pszczyny i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drzewa są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to industrialny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody drewniane Pszczyna na wymiar. Mamy długoletnie doświadczenie w branży stolarki i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy duży wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drzewa — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są też schody z jesionu, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Pszczyna — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy też poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze projekty wpisują się w aktualny design.