Schody drewniane Pszczyna

Żyjesz w Pszczynie i właśnie poszukujesz producenta, który stworzy dla Ciebie trwałe i estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Pszczyny i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po instalację. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Wytrzymałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drewna są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody drewniane Pszczyna na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Oferujemy duży wybór schodów wewnętrznych w industrialnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najwyższej jakości, które następnie nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne drewniane mamy w swojej ofercie!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Często wybierane są też schody z jesionu, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Pszczyna — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od stworzenia projektu po instalację. Produkujemy również poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze schody wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.