Schody drewniane Łaziska Górne

Masz mieszkanie w Łaziskach Górnych i aktualnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie trwałe i piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Łazisk Górnych i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po instalację. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z prawdziwej deski są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej klasy schody wewnętrzne Łaziska Górne na wymiar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Proponujemy bogaty wybór schodów drewnianych w minimalistycznym stylu, np. z elementami stali, jak i te w standardowej formie. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drzewa — z drewna dębowego lub bukowego. Popularne są także schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Łaziska Górne — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy również poręcze i balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów drewnianych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze projekty wpisują się w aktualny design.