Schody drewniane Żory

Masz dom czy mieszkanie właśnie rozglądasz się za firmą, która zrobi dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody drewniane w Żorach? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju nowoczesnych wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z prawdziwej deski są wytrzymałe i wpasują się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej klasy nowoczesne schody wewnętrzne Żory na indywidualne zlecenie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór schodów z drewna w minimalistycznym stylu, np. z elementami stali, jak i te w klasycznej wersji. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najwyższej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane mamy w swojej ofercie!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Często wybierane są również schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody Żory — kompleksowa usługa

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów drewnianych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od stworzenia projektu po montaż. Produkujemy także poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Działamy z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów drewnianych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.