Schody drewniane Żory

Masz mieszkanie w Żorach i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne na terenie Żor i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z drewna są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej jakości schody wewnętrzne Żory na wymiar. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Oferujemy duży wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w klasycznej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, miejsce i przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody z jesionu, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Żory — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów drewnianych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Wykonujemy też poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed wyborem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.