Schody drewniane Bieruń

Mieszkasz w Bieruniu i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne i piękne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Bierunia i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drewna są odporne i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność tworzywa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej klasy schody wewnętrzne Bieruń na indywidualne zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy bogaty wybór schodów wewnętrznych w minimalistycznym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w klasycznej wersji. Drzewo otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane oferujemy!

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są także schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Bieruń — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po montaż. Wykonujemy też poręcze oraz balustrady dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze projekty wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.