Schody drewniane Bieruń

Masz dom w Bieruniu i właśnie rozglądasz się za firmą, która zrobi dla Ciebie trwałe i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Bierunia i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Trwałe schody wewnętrzne na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z naturalnego drzewa są odporne i wpasują się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody drewniane Bieruń na indywidualne zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarki i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór schodów wewnętrznych w industrialnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w standardowej wersji. Drewno otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najlepszej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Bieruń — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po instalację. Produkujemy również poręcze i barierki dostosowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w budownictwie, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualny design.