Schody drewniane Mikołów

Mieszkasz w Mikołowie i właśnie szukasz firmy, która zrobi dla Ciebie solidne i estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody drewniane na terenie Mikołowa i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od wizualizacji aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z prawdziwej deski są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej jakości schody wewnętrzne Mikołów na indywidualne zlecenie. Posiadamy duże doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy bogaty wybór schodów wewnętrznych w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej wersji. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane oferujemy!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Często wybierane są również schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Mikołów — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy także poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed wyborem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów drewnianych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza praca wiąże się z wysoką odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.