Schody drewniane Mikołów

Mieszkasz w Mikołowie i właśnie szukasz firmy, która wykona dla Ciebie trwałe oraz piękne schody drewniane? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Mikołowa i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od projektu aż po instalację. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z prawdziwej deski są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej jakości schody drewniane Mikołów na indywidualne zlecenie. Posiadamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy duży wybór schodów z drzewa w industrialnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w klasycznej formie. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najlepszej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są również schody z jesionu, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Mikołów — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów wewnętrznych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Produkujemy również poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów wewnętrznych, więc takie odpadają od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.