Schody drewniane Czeladź

Żyjesz w Czeladzi i właśnie szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie trwałe i piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne na terenie Czeladzi i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od wizualizacji aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są częścią aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drewna są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej klasy schody drewniane Czeladź na indywidualne zlecenie. Mamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów z drzewa w nowoczesnym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w standardowej formie. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najwyższej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są też schody jesionowe, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Czeladź — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Produkujemy też poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze schody wpisują się w aktualny design.