Schody drewniane Gostyń

Mieszkasz w Gostyniu i właśnie szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne i piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Gostynia i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Solidne schody wewnętrzne na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z prawdziwej deski są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej klasy schody z drewna Gostyń na indywidualne zlecenie. Mamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór schodów drewnianych w nowoczesnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w klasycznej wersji. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najlepszej jakości, które następnie nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Chętnie wybierane są również schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Gostyń — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Wykonujemy także poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, stąd nasze schody wpisują się w aktualnie modne wzornictwo.