Schody drewniane Gostyń

Żyjesz w Gostyniu i aktualnie poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie trwałe oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Gostynia i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną usługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drewna są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej klasy schody drewniane Gostyń na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarki i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów z drzewa w industrialnym stylu, np. z elementami stali, jak i te w standardowej wersji. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej jakości materiałach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Chętnie wybierane są też schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Gostyń — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów drewnianych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy także poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Działamy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed wyborem wariantu schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów dywanowych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w budownictwie, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.