Schody drewniane Zabrze

Mieszkasz w Zabrzu i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Zabrza i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z naturalnego drzewa są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej jakości schody drewniane Zabrze na indywidualne zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Proponujemy szeroki wybór schodów wewnętrznych w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej wersji. Drewno otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Chętnie wybierane są także schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Zabrze — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy również poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze schody wpisują się w aktualny design.