Schody drewniane Zabrze

Masz apartament w Zabrzu i aktualnie szukasz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne i piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Zabrza i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po instalację. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Wytrzymałe schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z prawdziwej deski są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody wewnętrzne Zabrze na wymiar. Mamy duże doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy duży wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej wersji. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najlepszej klasy, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są także schody jesionowe, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Zabrze — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Wykonujemy także poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jakie schody wybrać?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.