Schody drewniane Mazańcowice

Żyjesz w Mazańcowicach i aktualnie szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie trwałe oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Wykonujemy solidne schody drewniane na terenie Mazańcowic i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z naturalnego drzewa są solidne i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej klasy schody wewnętrzne Mazańcowice na wymiar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór schodów z drzewa w industrialnym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w standardowej formie. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najlepszej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody jesionowe, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Mazańcowice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów wewnętrznych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Produkujemy też poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem wariantu schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza realizacja wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze schody wpisują się w aktualnie modne wzornictwo.