Schody drewniane Łąka

Żyjesz w Łące i właśnie szukasz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody drewniane? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Łąki i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po montaż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drewna są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy elegancki. Wiemy, że odporność materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej jakości schody wewnętrzne Łąka na indywidualne zlecenie. Mamy długoletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Oferujemy bogaty wybór schodów drewnianych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej jakości tworzywach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń oraz przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są również schody z jesionu, ale i te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Łąka — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy także poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów drewnianych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze projekty wpisują się w aktualnie obowiązujące wzornictwo.