Schody drewniane Łąka

Masz dom w Łące i aktualnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie trwałe oraz estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Łąki i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od projektu aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drewna są solidne i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy wysokiej jakości schody z drewna Łąka na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór schodów z drewna w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem materiałów najwyższej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Chętnie wybierane są także schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Łąka — kompleksowa usługa

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów drewnianych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po montaż. Produkujemy też poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, przeanalizuj swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów wewnętrznych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji wielkie pomieszczenie, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza realizacja wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze schody wpisują się w aktualny design.