Schody drewniane Piasek

Mieszkasz w Piasku i aktualnie poszukujesz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne oraz piękne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Piasku i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po instalację. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z naturalnego drzewa są solidne i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej jakości schody drewniane Piasek na wymiar. Posiadamy duże doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy bogaty wybór schodów z drzewa w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej wersji. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najwyższej jakości, które następnie nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drewna — z drewna dębowego albo bukowego. Chętnie wybierane są też schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Piasek — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów drewnianych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Wykonujemy także poręcze i balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem rodzaju schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej znamy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.