Schody drewniane Piasek

Masz apartament w Piasku i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie solidne i piękne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Piasku i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną usługą od wizualizacji aż po instalację. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z naturalnego drzewa są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej jakości schody wewnętrzne Piasek na wymiar. Posiadamy duże doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy bogaty wybór schodów drewnianych w industrialnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najwyższej klasy, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody drewniane oferujemy!

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Często wybierane są także schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Piasek — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy także poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.