Schody drewniane Ćwiklice

Mieszkasz w Ćwiklicach i właśnie poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie solidne oraz piękne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Ćwiklic i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z prawdziwej deski są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej klasy schody wewnętrzne Ćwiklice na indywidualne zlecenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór schodów wewnętrznych w industrialnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej wersji. Drzewo otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najwyższej jakości tworzywach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są też schody jesionowe, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Ćwiklice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po montaż. Wykonujemy również poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów dywanowych, więc takie odpadają od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.