Schody drewniane Jankowice

Mieszkasz w Jankowicach i aktualnie poszukujesz producenta, który wykona dla Ciebie solidne oraz piękne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Jankowic i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od projektu aż po instalację. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Wytrzymałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drzewa są trwałe i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej jakości schody drewniane Jankowice na wymiar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy duży wybór schodów drewnianych w minimalistycznym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w klasycznej formie. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najlepszej jakości, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego lub bukowego. Często wybierane są również schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Jankowice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Produkujemy też poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed wyborem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w stolarce, więc nasze schody wpisują się w aktualny design.