Schody drewniane Lędziny

Masz mieszkanie w Lędzinach i aktualnie szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie trwałe i estetyczne schody drewniane? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne na terenie Lędzin i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z prawdziwej deski są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy ponadczasowy. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej klasy schody wewnętrzne Lędziny na indywidualne zlecenie. Posiadamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — pełna oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Oferujemy szeroki wybór schodów z drzewa w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne oferujemy!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego albo bukowego. Popularne są też schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Lędziny — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wykonania projektu po instalację. Wykonujemy też poręcze i balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła czy też stali. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem rodzaju schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, dlatego nasze schody wpisują się w aktualny design.