Schody drewniane Wyry

Mieszkasz w Wyrach i właśnie poszukujesz producenta, który wykona dla Ciebie solidne oraz piękne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Wyr i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową usługą od projektu aż po montaż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z prawdziwej deski są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej jakości schody drewniane Wyry na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie w branży stolarki i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów drewnianych — pełna oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór schodów wewnętrznych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej wersji. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najwyższej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna mamy w swojej ofercie!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce i przewidywany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Wyry — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po montaż. Wykonujemy również poręcze i balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła lub stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody wybrać?

  Przed wyborem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatek znamy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze schody wpisują się w aktualnie modne wzornictwo.