Schody drewniane Studzienice

Mieszkasz w Studzienicach i właśnie poszukujesz producenta, który zrobi dla Ciebie trwałe i estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Tworzymy solidne schody drewniane na terenie Studzienic i okolic. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą od wizualizacji aż po montaż. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z prawdziwej deski są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej klasy schody drewniane Studzienice na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarki i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Proponujemy duży wybór schodów drewnianych w industrialnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najwyższej klasy, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne drewniane mamy w swojej ofercie!

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drzewa — z drewna dębowego czy bukowego. Często wybierane są również schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Studzienice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów wewnętrznych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Wykonujemy także poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem rodzaju schodów, przeanalizuj dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.