Schody drewniane Studzienice

Żyjesz w Studzienicach i właśnie rozglądasz się za firmą, która wykona dla Ciebie trwałe i estetyczne schody drewniane? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Studzienic i okolic. Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po montaż. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Trwałe schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z naturalnego drzewa są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy wysokiej klasy schody drewniane Studzienice na indywidualne zamówienie. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy szeroki wybór schodów wewnętrznych w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej formie. Drzewo pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody wewnętrzne drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — wygląd, miejsce oraz planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drewna — z drewna dębowego czy bukowego. Często wybierane są także schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Studzienice — kompleksowa usługa

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów drewnianych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Wykonujemy także poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Działamy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępną wycenę.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów drewnianych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualny design.