Schody drewniane Czarków

Masz dom w Czarkowie i właśnie szukasz producenta, który wykona dla Ciebie solidne i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody drewniane na terenie Czarkowa i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od projektu aż po montaż. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Solidne schody drewniane na indywidualne zamówienie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z drzewa są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy klasyczny. Wiemy, że odporność materiału jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego produkujemy najwyższej jakości schody drewniane Czarków na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Gwarantujemy, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Proponujemy duży wybór schodów z drzewa w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej wersji. Drzewo pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem drzewa najlepszej jakości, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody z drewna znajdują się naszej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody wewnętrzne?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego albo bukowego. Często wybierane są też schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody drewniane Czarków — kompleksowa usługa

  Chcesz zlecić nam wykonanie schodów z drewna? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od stworzenia projektu po instalację. Wykonujemy też poręcze oraz barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wycenę.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed wyborem wariantu schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów dywanowych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza praca wiąże się z najlepszą wytrzymałością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo znamy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze projekty wpisują się w aktualny design.