Schody drewniane Rudziczka

Żyjesz w Rudziczce i aktualnie szukasz producenta, który wykona dla Ciebie solidne i estetyczne schody wewnętrzne? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Wykonujemy solidne schody wewnętrzne na terenie Rudziczki i okolic. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po instalację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z drewna są trwałe i wpasują się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej klasy schody wewnętrzne Rudziczka na indywidualne zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co stworzymy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów drewnianych — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drzewa. Proponujemy bogaty wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w klasycznej formie. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonego źródła. Schody tworzymy tylko z użyciem tworzyw najlepszej jakości, które następnie nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, miejsce i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Często wybierane są też schody z jesionu, ale i te z gatunków egzotycznych (merbau, teku albo jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Rudziczka — kompleksowe wykonanie

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów wewnętrznych? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Wykonujemy również poręcze oraz balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odrzuca się od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również wystrój wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej znamy wszystkie trendy w stolarce, stąd nasze projekty wpisują się w aktualny design.