Schody drewniane Rudziczka

Mieszkasz w Rudziczce i właśnie rozglądasz się za firmą, która zrobi dla Ciebie solidne oraz piękne schody z drewna? Jesteśmy producentem, którego szukasz! Tworzymy solidne schody wewnętrzne na terenie Rudziczki i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od projektu aż po montaż. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wytrzymałe schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody są praktyczne, to są elementem wystroju wnętrz. Drewniane schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z drzewa są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to minimalistyczny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej jakości schody wewnętrzne Rudziczka na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. Oferujemy szeroki wybór schodów wewnętrznych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej wersji. Drzewo otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najlepszej jakości tworzywach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody?

  Aby zdecydować, jaki rodzaj drewna wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego lub bukowego. Często wybierane są też schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą Ci, jakie drewno sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Rudziczka — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody drewniane? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Produkujemy też poręcze i barierki dopasowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed wyborem wariantu schodów, zmierz dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz solidnych schodów drewnianych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, stąd nasze projekty wpisują się w aktualnie obowiązujące wzornictwo.