Schody drewniane Bełk

Mieszkasz w Bełku i właśnie szukasz firmy, która zrobi dla Ciebie trwałe oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Bełka i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od projektu aż po instalację. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część budynku, która zwraca na siebie uwagę. Schody zrobione z prawdziwej deski są solidne i wpiszą się w każdy styl — czy to nowoczesny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość tworzywa jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody z drewna Bełk na wymiar. Mamy duże doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór schodów z drewna w nowoczesnym stylu, np. z elementami szkła, jak i te w standardowej formie. Drzewo otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne drewniane oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Wykonujemy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są także schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Bełk — kompleksowa usługa

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od stworzenia projektu po montaż. Produkujemy też poręcze i barierki dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Współpracujemy z innymi producentami, dlatego drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, sprawdź swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odpadają od razu. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w stolarce, dlatego nasze schody wpisują się w aktualnie znane wzornictwo.