Schody drewniane Radostowice

Żyjesz w Radostowicach i właśnie szukasz producenta, który stworzy dla Ciebie solidne oraz estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów wewnętrznych na terenie Radostowic i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od projektu aż po instalację. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody drewniane na indywidualne zlecenie

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są częścią wystroju wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która przyciąga wzrok. Schody zrobione z drzewa są solidne i wpasują się w każdy styl — czy to industrialny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy najwyższej klasy schody z drewna Radostowice na wymiar. Posiadamy długoletnie doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co stworzymy, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — nasza oferta

  Od lat produkujemy schody wewnętrzne z naturalnego drewna. Proponujemy bogaty wybór schodów drewnianych w eleganckim stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w klasycznej wersji. Drewno otrzymujemy ze sprawdzonego źródła. Pracujemy tylko na najlepszej klasy materiałach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Zobacz, jakie schody wewnętrzne mamy w swojej ofercie!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jakie drzewo na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — estetyka, dostępna przestrzeń i planowany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — z drewna dębowego albo bukowego. Chętnie wybierane są również schody jesionowe, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Radostowice — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody z drewna? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Wykonujemy także poręcze oraz barierki dostosowane do stylu schodów drewnianych. Jesteśmy w kontakcie z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szkła albo stali. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jakie schody sprawdzą się najlepiej?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów dywanowych, więc takie odpadają od razu. Jeśli masz do dyspozycji dużo miejsca, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy obiecać, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w stolarce, stąd nasze schody wpisują się w aktualny design.