Schody drewniane Jesionka

Mieszkasz w Jesionce i aktualnie rozglądasz się za firmą, która zrobi dla Ciebie trwałe i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Jesionki i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą od projektu aż po montaż. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Trwałe schody drewniane na wymiar

Oprócz tego, że schody pełnią funkcję praktyczną, to są elementem aranżacji wnętrz. Wewnętrzne schody to część domu, która zwraca na siebie uwagę. Schody wykonane z drzewa są wytrzymałe i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy elegancki. Wiemy, że trwałość drzewa jest tak samo istotna, jak wygląd, dlatego tworzymy najwyższej jakości schody drewniane Jesionka na indywidualne zlecenie. Mamy duże doświadczenie w stolarce i potrafimy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Możesz być pewien, że to, co zrobimy, będzie piękne i oryginalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Realizacje schodów drewnianych

  Producent schodów wewnętrznych — nasza oferta

  Od lat wykonujemy schody wewnętrzne z prawdziwego drzewa. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór schodów z drewna w minimalistycznym stylu, np. z dodatkiem stali, jak i te w standardowej formie. Drewno pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej klasy tworzywach, które później nawet po wielu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody drewniane oferujemy!

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie drzewo wybrać, trzeba przemyśleć kilka kwestii — wygląd, dostępna przestrzeń oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych rodzajów drzewa — na przykład dąb czy buk. Popularne są również schody z jesionu, a także te z gatunków egzotycznych (merbau, teku czy jatoba). Skonsultuj swój wybór z nami. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej.

  Schody z drewna Jesionka — kompleksowa usługa

  Jesteś zainteresowany wykonaniem schodów drewnianych? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od projektu po instalację. Wykonujemy też poręcze i balustrady dopasowane do stylu schodów drewnianych. Współpracujemy z innymi dostawcami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Zapytaj nas o wstępny kosztorys.

  Jakie schody najlepsze?

  Przed zamówieniem wariantu schodów, sprawdź dostępną przestrzeń — jeśli jest mało miejsca, nie zmieścisz wielkich schodów wewnętrznych, więc takie odpadają na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każdy produkt, jaki wykonamy wiąże się z najlepszą odpornością i bezpieczeństwem użytkowania. Na dodatek śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, stąd nasze projekty wpisują się w aktualnie popularne wzornictwo.