Schody drewniane Jesionka

Masz apartament w Jesionce i właśnie rozglądasz się za firmą, która stworzy dla Ciebie solidne i estetyczne schody z drewna? Jesteśmy firmą, która produkuje to, czego szukasz! Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych na terenie Jesionki i pobliskich miejscowości. Zajmujemy się fachową i rzetelną obsługą od wizualizacji aż po montaż. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Solidne schody wewnętrzne na wymiar

Oprócz tego, że schody są funkcjonalne, to są częścią aranżacji wnętrz. Drewniane schody to część budynku, która przyciąga wzrok. Schody wykonane z prawdziwej deski są odporne i wpiszą się w każdy styl — czy to industrialny, czy klasyczny. Wiemy, że trwałość materiału jest tak samo ważna, jak wygląd, dlatego wykonujemy wysokiej klasy schody wewnętrzne Jesionka na wymiar. Mamy bogate doświadczenie w stolarce i potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów — właścicieli firm, jak i osoby prywatne. Możesz być pewien, że to, co wykonamy, będzie zaskakujące i niepowtarzalne.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Producent schodów z drewna — pełna oferta

  Od lat tworzymy schody wewnętrzne z prawdziwego drewna. Oferujemy szeroki wybór schodów z drewna w industrialnym stylu, np. z dodatkiem szkła, jak i te w standardowej formie. Drewno otrzymujemy od sprawdzonego dostawcy. Pracujemy tylko na najlepszej klasy materiałach, które później nawet po kilkunastu latach doceniają nasi Klienci.

  Sprawdź, jakie schody z drewna oferujemy!

  Schody klasyczne

  Klasyczne schody drewniane pasują do każdego wnętrza. Budowa konstrukcji schodów do ustalenia — może być prosta, ale i dwubiegunowa. Charakteryzują się lekkością formy i najlepszą jakością wykonania.

  Schody drewniane zabiegowe

  Najczęściej w rzucie przypominają literę „U". Najlepiej sprawdzą się w budynkach, w których nie ma zbyt dużo miejsca na schody.

  Schody drewniane proste

  Nie zajmują wiele miejsca i są jednym z tańszych rozwiązań przy budowie schodów wewnętrznych. Dodatkowo nie zajmują wiele miejsca, ale mogą być strome w zależności od dostępnej przestrzeni.

  Schody drewniane ażurowe

  To schody, które nie mają podstopni — pomiędzy deskami jest pusta przestrzeń. Wydają się lekkie i będą idealnym wyjściem przy wąskich pomieszczeniach.

  Schody wspornikowe

  Charakteryzują się brakiem połączenia między stopniami — deski wychodzą ze ściany i nie są obudowane żadną konstrukcją. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Niestety nie sprawdzą się w każdym budynku ze względu na ciężar — przed ich zamontowaniem wymagane jest pobranie wszystkich wymiarów.

  Schody dywanowe

  Te schody sprawiają wrażenie dywanu, dzięki niewidocznym elementom konstrukcyjnym. Schody dywanowe niestety nie nadają się do zamontowania we wszystkich domach — zajmują nieco więcej miejsca. W produkcji schodów dywanowych nie stosuje się, tak zwanych policzków, a stopnie o tej samej grubości.

  Schody na beton

  To konstrukcja z betonu, która obłożona jest drewnianymi deskami. Cechą charakterystyczną tych schodów jest wysunięty nosek w każdym ze stopni po to, aby zrobić więcej miejsca na nogę. Dzięki temu schody będą bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Schody na beton to popularne i tańsze rozwiązanie.

  Schody na konstrukcji stalowej

  Schody na konstrukcjach stalowych są bardzo wytrzymałe. Połączenie drewna z metalowymi elementami tworzy elegancki efekt.

  Schody gięte

  Schody gięte wprowadzają do wnętrza artystyczny styl. Można dopasować je do dowolnego miejsca — nawet gdy jest go bardzo mało, na przykład w apartamentach. Wykonujemy także schody kręcone, modułowe i okrągłe, które dopasować można do każdej przestrzeni. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Realizacje schodów drewnianych

  Jaki rodzaj drewna na schody?

  Aby zdecydować, jakie drzewo wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii — estetyka, miejsce oraz przewidywany budżet. Tworzymy schody z różnych gatunków drewna — z drewna dębowego czy bukowego. Często wybierane są też schody z jesionu, a także te z rodzajów egzotycznych (merbau, teku lub jatoba). Zapytaj nas o zdanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Ci, jaki materiał sprawdzi się najlepiej.

  Schody wewnętrzne Jesionka — kompleksowe wykonanie

  Chcesz zamówić u nas schody wewnętrzne? Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę — od wizualizacji po instalację. Wykonujemy także poręcze oraz balustrady dostosowane do stylu schodów wewnętrznych. Jesteśmy w kontakcie z innymi producentami, dzięki czemu drewno możemy połączyć z elementami szklanymi lub stalowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem! Napisz do nas i umówmy termin pomiaru.

  Jaki rodzaj schodów najlepszy?

  Przed zamówieniem rodzaju schodów, zmierz swoje pomieszczenie — jeśli jest zbyt mało miejsca, nie zmieścisz masywnych schodów wewnętrznych, więc takie odrzuca się na starcie. Jeśli dysponujesz wielkim pomieszczeniem, wykorzystaj dużą przestrzeń. Weź pod uwagę również styl wnętrza. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że każda nasza realizacja wiąże się z wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej śledzimy wszystkie trendy w budownictwie, więc nasze projekty wpisują się w aktualny design.