Stawiając na wysoką jakość w naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne firmy ENTRA znane pod marką ASILO oraz firmy DECOPLAST produkowane pod marką LAGRUS.

Zarówno drzwi ASILO jak i LAGRUS to drzwi bezprzylgowe z możliwością zastosowania nowoczesnych rozwiązań takich jak zamki magnetyczne, zawiasy chowane, odwrotna przylga (REWERS). Drzwi te posiadają możliwość zastosowania ościeżnic regulowanych jak i ukrytych co pozwala na dowolne aranżowanie wnętrza. Mnogość wykończeń i wzorów umożliwia idealne dopasowanie drzwi do każdego pomieszczenia. W ofercie mamy zarówno drzwi fornirowane (forniry naturalne bądź modyfikowane) jak i lakierowane z możliwością wyboru koloru wg palety RAL w lakierze matowym oraz polerowanym na połysk. W sprzedaży posiadamy drzwi pełne, przeszklone, z lustrem, pokryte farbą tablicową, szklane a także przesuwne w systemie naściennym i kasetowym.

Istnieje możliwość zamówienia drzwi podwyższonych bądź z panelem górnym jak również drzwi niewykończonych, do własnej aranżacji poprzez samodzielne wykończenie farbą ścienną, tapetą czy tynkiem cienkowarstwowym. W momencie zakupu drzwi w naszej firmie zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomiar oraz montaż.