Drzwi wewnętrzne Będzin

Odpowiednio dobrane do designu domu, drzwi wewnętrzne zapewniają mieszkańcom większą prywatność i tworzą wyjątkowy klimat — funkcjonują jako osobny element wystroju. Zamawiając swoje idealne drzwi z drewna, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, takich jak: design, cena, sposób montażu, opcje zmiany wzornictwa, ale przede wszystkim na jakość materiałów. Profesjonalne stworzenie drzwi wewnętrznych zapewnia trwałość oraz wyjątkowy wygląd na długi czas.

Myślisz o zamówieniu nowych drzwi w okolicy Będzina? Dobrze trafiłeś! Wybierz fachową firmę, która może zrobić dla Ciebie całościowe działania. Chętnie doradzimy na każdym etapie współpracy — razem znajdziemy najlepsze wyjście dla Twojego domu. Zobacz sam, co mamy w ofercie!

Salon drzwi Będzin — oferta drzwi wewnętrznych drewnianych

Długa obecność w branży potwierdza wachlarz preferencji klientów, więc dostępne mamy różne modele ościeżnic wewnętrznych. Zadbamy o kompleksową realizację całego projektu — od bezpłatnego pomiaru po profesjonalną instalację.

W ofercie posiadamy drzwi dwóch producentów (ASILO i LAGRUS), co gwarantuje dobranie rozwiązania do oczekiwań każdego klienta lub projektanta. Oferujemy wybór drzwi podwyższonych lub z panelem górnym, ale dużo osób decyduje się też na drzwi niewykończone — można wykorzystać je do własnego pomysłu farbą, tapetą lub tynkiem. Bogaty wybór efektów i odcieni czy wzorów ułatwia dopasowanie drzwi do każdego wnętrza. Umożliwiamy wybór spośród drzwi fornirowanych i lakierowanych z palety RAL (efekt matowy lub połysk).

Zobacz, co charakteryzuje drzwi ,które mamy w naszej ofercie — ENTRA i DECOPLAST.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Drzwi wewnętrzne drewniane od ENTRY tworzone pod marką ASILO

  Firma ENTRA to producent drzwi, który produkcją zajmuje się już od 35 lat. Główne motto tej firmy to tworzenie trwałych, ale i ciekawych drzwi. To połączenie gwarantuje wygodę użytkowania przez lata. ENTRA obserwuje trendy w stolarce drzwiowej i ciągle rozbudowuje swoją ofertę.

  Dlaczego ASILO?

  • drzwi bezprzylgowe - skrzydło bez przylgi — po zamknięciu nie widać zawiasów, a drzwi tworzą perfekcyjną wspólną płaszczyznę z ościeżnicą.
  • wzmocnione skrzydło - ASILO posiada patent na konstrukcję swoich drzwi — używa stalowych elementów, które pełnią także funkcję wzmocnienia.
  • izolacja dźwięku - w środku drzwi znajduje się płyta, którą stworzono z bio włókien drzewnych. To właśnie one mają funkcję izolacyjną.
  • podwójna tafla szkła - wszystkie drzwi z elementem szkła mają dwie powłoki tafli szkła, a pomiędzy każdą z nich znajduje się folia, która niweluje ryzyko skaleczenia w momencie rozbicia tafli.

  Drzwi wewnętrzne firmy DECOPLAST wykonywane pod marką LAGRUS

  Jak w kilka słów można opisać firmę DECOPLAST? Estetyka, komfort korzystania, wysoka jakość produktów i naturalne materiały, które dopasowuje do różnorakich wnętrz — zarówno klasycznych, jak i tych nowoczesnych.

  Dlaczego LAGRUS?

  • ma sporo systemów drzwi - lakierowane, fornirowane dębem naturalnym, szklane, systemy przesuwne, techniczne, nowoczesne, klasyczne, inwestycyjne, ukryte, odwrócone, łamane, panelowe, dwuskrzydłowe,
  • LAGRUS tworzy też indywidualne wizje,
  • możliwość lakierowania drzwi na wybrany odcień z palety RAL i NCS.

   

  Drzwi wewnętrzne Będzin — czemu to u nas warto je zamówić?

  Stawiamy na wysoką jakość produktów, stąd współpracujemy z dwoma producentami drzwi wewnętrznych, którzy na rynku polskim istnieją już wiele lat. Znają się na stolarce oraz dopasowują wybrane drzwi do oczekiwań klientów. Chcesz zamówić drzwi w okolicach Będzina? Skontaktuj się z nami — umówmy się na wstępny pomiar drzwi! Gwarantujemy najlepszą obsługę i możliwie najszybszy termin realizacji.

  Stawiając na wysoką jakość, w naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne firmy ENTRA znane pod marką ASILO oraz firmy DECOPLAST produkowane pod marką LAGRUS.

  Nowoczesne rozwiązania dla Twojego mieszkania

  Nasze drzwi wewnętrzne są dopasowane do potrzeb klienta — mamy szereg wariantów w zakresie rozmiaru, rodzajów i kolorystyki. Drzwi wewnętrzne to nie tylko produkt, który ma służyć na co dzień, ale też powinien cieszyć oko i być elementem dekoracyjnym wystroju wnętrz — stąd drzwi Będzin mogą charakteryzować się nowoczesnym wzorem.

  Drzwi wewnętrzne najlepszej jakości

  Drewniane drzwi wewnętrzne, które mamy w swojej ofercie, charakteryzują się solidnością — wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Połączenie tradycji z innowacją tworzy rozwiązania doskonałe dla środowiska, ale też pod kątem funkcjonalności.

  Branża stolarska to nie tylko drzewo — dla nas to hobby, które przekłada się na długotrwałość i poszanowanie kunsztu designu.

  Drzwi wewnętrzne Będzin - realizacje

  Drzwi na wymiar

  Drzwi oferowane w naszym salonie w Będzinie mogą być wyprodukowane pod wymiar klienta, tak by idealnie dopasować do planu domu. Ta możliwość przydaje się często także w przypadku starych domów, gdzie otwory zazwyczaj nie są typowe.

  Ponad 20 lat w branży

  Nasza firma może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Realizujemy oryginalne zamówienia, ale też bardziej wymagające projekty. Nasi fachowcy to wykwalifikowane osoby z pasją, które doskonale znają się na swojej pracy. Od nas możesz oczekiwać wysokiego poziomu wykonywanych usług w każdym momencie współpracy!

  Darmowy pomiar

  Pomiar to zazwyczaj pierwszy bezpośredni kontakt z kupującym. Przedstawiciele naszej firmy przyjeżdżają we wskazane miejsce i zbierają dokładne dane, tak aby możliwe było zrobienie wyceny wymarzonych drzwi. Pierwsza wizyta naszego przedstawiciela w Państwa domu to też dobra okoliczność do skorzystania z rad dotyczących przede wszystkim funkcjonalności drzwi.

  Skontaktuj się z nami — umówimy się na bezpłatny pomiar i rozpoczniemy realizację Twojego planu.

  Instalacja drzwi w Będzinie

  Szukasz drzwi z montażem? Dzięki temu, że nasza kadra to grono profesjonalistów, w ramach naszych usług świadczymy także dokładną instalację. Zachęcamy do kontaktu — wybór naszej firmy to decyzja o kompleksowej i bezproblemowej obsłudze na każdym etapie.

  Zapoznaj się z naszą pełną ofertą

  Jaki styl Cię interesuje? Stworzymy wszystko, co tylko możesz sobie wymarzyć! Zapoznaj się z naszą pełną ofertą — tworzymy też drewniane podłogi, schody, blaty i altany. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami lub napisz do nas wiadomość mailową!