Drzwi wewnętrzne Żory

Dobrze dobrane do designu domu, idealne drzwi wewnętrzne zapewniają mieszkańcom większą intymność oraz, a także tworzą wyjątkowy klimat — stają się częścią wnętrza. Zamawiając swoje idealne drzwi drewniane, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, takich jak: design, cena, sposób instalacji, opcje zmiany wzornictwa, lecz także na selekcję materiałów. Profesjonalne wykonanie drzwi wewnętrznych gwarantuje trwałość oraz zachwycający wygląd na długi czas.

Chcesz kupić drzwi w Żorach? Dobrze trafiłeś! Postaw na kompetentną firmę, która jest w stanie zrobić dla Ciebie kompleksowe działania. Służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji — wspólnie znajdziemy najlepsze wyjście dla Twojego projektu. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Drzwi Żory — oferta drzwi wewnętrznych drewnianych

Długa obecność w branży potwierdza wielorakość preferencji klientów, stąd w naszej ofercie znajdują się różne rodzaje drzwi i ościeżnic wewnętrznych. Zadbamy o kompleksową realizację całego projektu — od wstępnej wyceny po zawodowy montaż.

W ofercie posiadamy drzwi dwóch producentów (ASILO i LAGRUS), co umożliwia dostosowanie rozwiązania do wyobrażeń każdego klienta lub architekta. Dajemy możliwość wyboru drzwi podwyższonych lub z panelem górnym, ale sporo naszych Klientów wybiera też drzwi niewykończone — można dopasować je do własnej aranżacji farbą, tapetą lub tynkiem. Szeroki wybór efektów i odcieni i wzorów ułatwia dopasowanie drzwi do każdego wnętrza. Umożliwiamy wybór spośród drzwi fornirowanych i lakierowanych z palety RAL (efekt matowy lub połysk).

Sprawdź, co charakteryzuje drzwi ,które mamy w naszej ofercie — ENTRA i DECOPLAST.

Formularz kontaktowy


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Drzwi wewnętrzne drewniane firmy ENTRA produkowane pod marką ASILO

  Firma ENTRA to producent drzwi, który jest obecny na rynku już 35 lat. Motto przewodnie tej firmy to tworzenie solidnych, ale i przykuwających wzrok drzwi. To połączenie zapewnia wygodę użytkowania przez lata. ENTRA śledzi modę stolarki drzwiowej i ciągle rozbudowuje swój asortyment.

  Dlaczego ASILO?

  • drzwi bezprzylgowe - drzwi bez wcięcia — po zamknięciu nie widać zawiasów, a drzwi tworzą perfekcyjną wspólną płaszczyznę z ościeżnicą.
  • wzmocnione skrzydło - ASILO opatentował specjalną konstrukcję swoich drzwi — korzysta ze stalowych elementów, które dodatkowo pełnią funkcję wzmocnienia.
  • izolacja dźwięku - w środku drzwi znajduje się płyta, którą wykonano z naturalnych włókien drzewnych. To właśnie one charakteryzują się doskonałą izolacyjnością akustyczną.
  • podwójne szkło - wszystkie drzwi z elementem szkła mają dwie warstwy szkła, a pomiędzy każdą z nich znajduje się folia, która niweluje ryzyko skaleczenia w przypadku potłuczenia tafli.

  Drzwi wewnętrzne drewniane firmy DECOPLAST produkowane pod marką LAGRUS

  Jak w kilka słów można opisać firmę DECOPLAST? Wygląd, funkcjonalność, wysoka jakość wykończenia drzwi i naturalne tworzywo, które dopasowuje do różnorakich wnętrz — zarówno klasycznych, jak i tych współczesnych.

  Dlaczego LAGRUS?

  • ma sporo modeli drzwi - lakierowane, fornirowane dębem naturalnym, szklane, systemy przesuwne, techniczne, nowoczesne, klasyczne, inwestycyjne, ukryte, odwrócone, łamane, panelowe, dwuskrzydłowe,
  • LAGRUS tworzy także indywidualne projekty,
  • możliwość lakierowania drzwi na dowolny odcień z palety RAL i NCS.

   

  Oryginalne rozwiązania dla Twojego domu

  Nasze drzwi wewnętrzne są dostosowane do wymagań klienta — posiadamy wachlarz opcji w zakresie rozmiaru, rodzajów oraz kolorystyki. Odpowiednie drzwi wewnętrzne to nie tylko produkt, który ma służyć na co dzień, ale też ma cieszyć oko i być częścią wnętrza — dlatego drzwi Żory charakteryzują się nowoczesnym wzorem.

  Drzwi drewniane najlepszej jakości

  Drewniane drzwi wewnętrzne, które mamy w swojej ofercie, charakteryzują się trwałością — wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów. Połączenie tradycji z innowacyjną technologią generuje możliwości idealne dla środowiska, ale też pod kątem użytkowym.

  Branża stolarska to nie tylko drewno — dla nas to pasja, która przekłada się na wysoką trwałość i podziw dla kunsztu designu.

  Drzwi wewnętrzne Żory - realizacje

  Drzwi na wymiar

  Drzwi dostępne w naszym salonie mogą być wyprodukowane na wymiar, tak by idealnie dopasować do projektu domu. Ta opcja przydaje się często także w przypadku starych domów, gdzie otwory zwykle nie są standardowe.

  Darmowy pomiar

  Pomiar to zwykle pierwszy bezpośredni kontakt z zamawiającym. Przedstawiciele naszej firmy dojeżdżają we wskazane miejsce i wykonują dokładny pomiar, tak aby możliwe było dokonanie wyceny wymarzonych drzwi. Pierwsza wizyta naszego pracownika w Państwa domu to też dobra okoliczność do skorzystania z rad dotyczących przede wszystkim funkcjonalności drzwi.

  Skontaktuj się z nami — umówimy się na bezpłatny pomiar i rozpoczniemy realizację Twojego projektu.

  Montaż drzwi w Żorach

  Szukasz drzwi z montażem? Dlatego, że nasza kadra to grono profesjonalistów, w ramach naszych usług oferujemy dowóz drzwi do Twojego domu oraz montaż drzwi u klientów w Żorach. Zachęcamy do kontaktu — wybór naszej firmy to decyzja o kompleksowej i bezproblemowej obsłudze na każdym etapie.