Poza wyposażeniem wnęrza domu lub mieszkania w naszej ofercie znajda Państwo również materiały na wykończenie tarasu bądź balkonu. Prowadzimy sprzedaż oraz montaż systemów tarasowych z desek drewnianych i kompozytowych.

Wśród najbardziej popularnych i polecanych desek tarasowych drewnianych znajdują się deski z takich gatunków jak: bangkirai, massaranduba, merbau, kempas, modrzew syberyjski itp. Deski drewniane charakteryzują się naturalną kolorystyką i strukturą, są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpośredni kontakt z naturą. Nie nagrzewają się, współgrają z otoczeniem, należy je jednak poddawać okresowej impregnacji aby zachować ich właściwości oraz kolorystykę.

Deski tarasowe kompozytowe powstają z połączenia tworzyw sztucznych i domieszki drewna w postaci mączki. Oferujemy deski o powierzchni gładkiej, szczotkowanej lub ryflowanej. Dostepna gama kolorystyczna pozwala dobrać odpowiedni kolor dopasowany do elewacji, otoczenia oraz indywidualnych upodobań. Do zalet desek kompozytowych należy zaliczyć przede wszystkim ich trwałość, niepalność oraz to, iż nie wymagają regularnej konseracji i odnawiania poza bieżącym myciem, usuwaniem zabrudzeń. Jedyną wadą desek kompozytowych jest tendencja do nagrzewania się w upalne dni.

Kilka realizacji