W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości podłogi drewniane najlepszych producentów. W stałej sprzedaży posiadamy parkiety i deski zarówno warstwowe jak i lite takich firm jak FinishParkiet, Łąccy, Drewex, Walczak oraz Exo Trade. Podłogi warstwowe sprawdzą się idealnie na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym, ale nie tylko. Z kolei dla osób ceniących bardziej tradycyjne rozwiązania oferujemy parkiety i deski lite.

Szeroki asortyment jaki zapewniają nasi dostawcy pozwoli dobrać idealną podłogę do każdego wnętrza. W ofercie poza podłogami z drewna dębowego i jesionowego posiadamy również te z drewna egzotycznego jak merbau, orzech amerykański, teak, jatoba, iroko itp. Proponowane przez nas podłogi mogą mieć powierzchnię gładką lub stylizowaną poprzez szczotkowanie, szpachlowanie i postarzanie, mogą być pokryte olejowoskiem bądź lakierem. W zależności od wymiaru i kształtu klepki/deski możemy uzyskać efekt tradycyjnego parkietu, jodełki klasycznej (angielskiej) bądź jodełki francuskiej, a także dużej, solidnej deski podłogowej.

Wszystkie podłogi drewniane z naszej oferty mogą Państwo zakupić wraz z profesjonalnym montażem. Począwszy od pomiaru, poprzez przygotowanie podłoża, dobór odpowiedniej chemii, ułożenie podłogi oraz montaż listw przypodłogowych. Przeprowadzamy również renowacje (cyklinowanie) strych parkietów/desek wyłącznie przy użyciu najlepszego sprzętu. Usługi parkieciarskie wykonujemy nieprzerwanie i z powodzeniem od roku 1997 co zapewnia wysoką jakość popartą wieloletnim doświadczeniem.

 
 

Kilka realizacji