Drzwi ukryte ASILO – dyskretna rewolucja.

Drzwi ukryte to idea, która sięga wielu lat wstecz i trudno odnaleźć jej twórcę. Opiera się na minimalistycznej formie i prostym designie. My dodaliśmy do tego nieskomplikowany montaż i cenę dostępną dla wszystkich. Chcemy, aby każdy mógł wybrać swoje wymarzone rozwiązanie.Tak rozpoczęliśmy dyskretną rewolucję – czyli drzwi ukryte dla wszystkich!

Proponujemy rozwiązania do tej pory dostępne tylko w ekskluzywnym wydaniu. Naszym celem jest popularyzacja dobrego designu dlatego oferujemy rozwiązania solidne i modne w rozsądnej cenie. 

Drzwi Linate Zero to propozycja dla osób kreatywnych. To drzwi, które za sprawą dowolnego wykończenia w połączeniu z ukrytą ościeżnicą dają możliwość całkowitego ukrycia ich w Twoim wnętrzu.Na zdjęciu pokazano przykład pokrycia drzwi tynkiem strukturalnym imitującym beton. To jedno z tysiąca możliwych zastosowań.

Inspiracje 2016-1Drzwi wykonane z pełnej płyty co zapewniającej wysokie walory akustyczne.Konstrukcja drzwi zamknięta w płaszczu z płyty MDF o grubości 6mm. Wewnątrz zastosowano opatentowany system przeciwprężny SOLID, zapewniający niebywałą sztywność i trwałość.

Aby w pełni wykorzystać potencjał drzwi dyskretnych oferujemy model skrzydła LINATE ZERO – drzwi gotowych do własnoręcznego wykończenia. Można je malować lub tapetować, co daje nieograniczone możliwości, których granice stanowi jedynie wyobraźnia projektującego. Dodatkową wartością jest to, że drzwi można wielokrotnie wykańczać, zmieniając wnętrze o 180 stopni.

Powierzchnia drzwi przygotowana jest do malowania obustronnie farbą akrylową, tapetowania lub pokrycia np. tynkiem strukturalnym. Daje to nieskończone możliwości aranżacji a w połączeniu z ukrytą ościeżnica niebywałe efekty wizualne. Drzwi Linate Zero to produkt dla tych, którzy lubią często zmieniać swoje otoczenie, gdyż dają możliwość wielokrotnego wykończenia. Sam wykańczaj swoje drzwi, a gdy Ci się znudzą – zrób to jeszcze raz.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz