białe drzwi wewnętrzne

Białe drzwi wewnętrzne

Białe drzwi to klasyka. Pasują zarówno do wnętrz o tradycyjnym jak i nowoczesnym charakterze. Wszystkie drzwi Asilo występują w białym kolorze. Białe drzwi bezprzylgowe to solidna propozycja, dla osób ceniących wysoką jakość wykonania. Powłoka lakiernicza drzwi białych wewnętrznych powstaje w zaawansowanym technologicznie automacie lakierniczym. Lakier zawsze położony jest w idealnych proporcjach i równomiernie na całej powierzchni. Drzwi malujemy lakierem ekologicznym – termoutwardzalnym. Uzyskujemy doskonały efekt nie naruszając środowiska.

 

LINATE 1 DRZWI BIAŁELINATE 1 DRZWI BIAŁETERAMO 2_BIAŁE DRZWI Z PRZESZKLENIAMIPERTINI_6_NEW_białe

 

Spokój i elegancja

 

Białe drzwi dają wiele możliwości aranżacji, ponieważ pasują do nich wszystkie dodatki. Możemy dowolnie zmieniać charakter wnętrza nie zmieniając jego podstawowych elementów. Kolor biały zajmuje szczególne miejsce w palecie barw. Bliski absolutu i światła, kojarzy się z reguły z czystością i niewinnością.

To także przestrzeń, w której możesz swobodnie oddychać, w której nikt nie zakłóca twojej pracy. Czyż duża jasna przestrzeń nie daje nam swobody i lekkości? To najpełniej pojęta wolność!

 
 

Proces lakierowania drzwi

drzwi białe lakiernia UV

 
 

Lakierowanie to trudny i niezwykłe wymagający proces, stąd wielu producentów rezygnuje z lakierowania drzwi na rzecz tworzyw sztucznych lepiej lub gorzej imitujących powierzchnię lakierowaną. Powierzchnie te nie dościgają zwłaszcza wyglądem jakości klasycznie malowanych drzwi. Białe drzwi Asilo po wstępnym przygotowaniu przechodzą całkowicie zautomatyzowany proces malowania w nowoczesnym tynelu lakierniczym. W pierwszej kolejności są ręcznie oczyszczane z mikro zanieczyszczeń przy użyciu sprężonego powietrza. Następnie przejeżdzają przed odizolowany od warunków zewnętrznych tunel. W pierwszej fazie przy pomocy 8 pistoletów, malowane są natryskowo. Następnie lakier jest utwardzany przy pomocy promieni UV. Drzwi po takim procesie wyjeżdżają z tunelu ciepłe niczym świeże bułki z piekarni. Powierzchnia drzwi jest gładka i matowa.

Zamek magnetyczny

LUKSUS W STANDARDZIE

Zamek magnetyczny to estetyczny i praktyczny dodatek, który wzniesie twoją codzienność na wyższy poziom komfortu. Bezszelestne zamykanie drzwi
stanowi jeden z ważnych elementów dających poczucie luksusu
użytkownika

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz